Подарункові сертифікати

Іноді ми стикаємося з питанням «Що подарувати?». Навіть якщо ти добре знаєш людину – не завжди можеш вигадати подарунок. А хочеться, щоб він був корисним та приємним. Для вирішення такого питання ми випустили подарункові сертифікати. Тобі залишається вибрати суму, яку хочеш подарувати і все. Сертифікат ми запакуємо в крафтовий конверт, який можна відразу ж подарувати.

В наявності сертифікати номіналом: 500 грн., 750 грн., 1 000 грн.
Сертифікат можна придбати в шоурумі або замовити сертифікат зручним для тебе способом. Якщо ви з іншого міста – ми можемо відправити його через перевізника.

Умови використання "Подарункового сертифіката":

«Подарунок-сертифікат» дає право на придбання продукції Your Step на суму номіналу сертифіката. Номінал вказано на лицьовій стороні сертифіката. Під продукцією мається на увазі придбання пари з наявності або виготовлення виробу на замовлення.
При реалізації продукції загальною вартістю нижче від номіналу сертифіката різниця в грошовому еквіваленті не компенсується.
Для того, щоб використовувати сертифікат, його необхідно пред'явити менеджеру при оформленні замовлення.

Використовувати подарунковий сертифікат можна у шоурумі Your Step, який знаходиться за адресою м. Харків, пр. Московський 5/16 або на сайті www.your-step.com.ua.
Подарунковий сертифікат дійсний протягом одного року від дати придбання сертифіката (дата вказується на обігу сертифіката).
Подарункові сертифікати не підлягають поверненню та обміну на кошти.