Опт

Ми самі робимо весь асортимент взуття, можемо виконати будь-які обсяги на замовлення.

У нас є три варіанти постійної співпраці:

-Великий опт - від 30-ти пар, ростовками («Ціна ОПТ,грн»)
-дрібний опт - від 5-ти пар, будь-яких моделей («Ціна для СП, грн»)
-дропшипінг – від 1-ої пари, будь-яких моделей («Ціна для СП» +10%, грн на перші 5 пар, далі «Ціна для СП»)

 

Прайс-лист надсилається на запит. Під постійним співробітництвом мається на увазі здавання замовлень щомісяця.

Якщо контент (опис товару та фотографії) використовуються з комерційною метою він повинен бути в оригінальному виконанні — забороняється обрізати фотографії, затирати логотипи та зображення, що підтверджують торгову марку. Також дозволяється використовувати фотоматеріал тільки з сайту your-step.com.ua і з фотоальбомів групи Вконтакте.

Якщо порушені умови використання контенту компанія Your Step залишає за собою право відмовити у співпраці.

 

Наші контактні дані:

Дрібний опт/дропшипінг:

ОПТ/великий опт:

yourstepopt@gmail.com

+38068-806-02-21 (Viber, Telegram)

+38063-458-36-91 (Viber, Telegram)

Ми – виробник жіночого взуття. Це основне, що хочуть про нас знати клієнти, оскільки більшість оптових клієнтів цікавить співпраця саме з виробником. Компанія Your step – гідний вибір для співпраці, у нас сучасне обладнання, кваліфікований персонал, багато уваги приділяємо якості продукції та дизайну. Відгуки у соціальних мережах, відгуки наших партнерів по всій Україні – лише позитивні. Ми реагуємо на всі зауваження та швидко оптимізуємо наші виробничі процеси.

 

 Взуття - не тільки незамінна деталь гардеробу, але й важливий аксесуар, який здатний багато розповісти про вашу індивідуальність і кардинально змінити ваш образ. Але іноді для того, щоб знайти відповідну модель, доводиться обійти не один магазин і переміряти не одну пару взуття. А якщо ви до того ж є підприємцем, то вивчати кожну окрему модель не є реальним.

Інтернет магазин Your Step - це комфортний сервіс, який позбавить вас від зайвого клопоту і дозволить купити взуття на вигідних умовах.

Переваги нашого сервісу:

  • суттєва економія часу;
  • грамотна цінова політика;
  • велика різноманітність представлених моделей;
  • висока якість продукту;
  • швидка та своєчасна доставка замовлень;
  • представлена повна інформація про ту чи іншу модель;
  • високі показники зносостійкості жіночого взуття;
  • неповторний стиль кожної моделі;
  • відповідність кліматичним умовам нашої країни;
  • можливість купити взуття оптом безпосередньо від виробника.

Отже, для того щоб стати нашим клієнтом, ваше мінімальне замовлення має становити не менше 5 пар взуття. Тепер, завдяки нашому сервісу, вам не доведеться підлаштовуватися під графік роботи магазинів, відвідування яких не завжди гарантує успішну покупку. Всього за кілька кліків ви можете купити кілька унікальних моделей і забезпечити себе парою взуття для будь-якого сезону.

Якщо у вас виникли питання щодо того чи іншого питання, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами. ТМ Your Step готовий вислухати будь-які пропозиції для покращення нашого сервісу.