• Водовідштовхувальний спрей Coccine TOURIST WATER STOP 400мл

Водовідштовхувальний спрей Coccine Tourist Water Stop – це універсальний гідрофобний засіб для захисту від води, рідких забруднень, бруду та пилу виробів з будь-яких видів шкіри, замші, нубуку, текстилю (у тому числі сучасних високотехнологічних матеріалів та мембран). Унікальна формула створює на поверхні оброблюваного матеріалу тонке захисне покриття і одночасно зберігає повітропроникні властивості, завдяки чому речі не відволожуються. Вода не змочує поверхню, а відштовхується та стікає з обробленого виробу. Coccine Tourist Water Stop підходить для обробки одягу, взуття, сумок, аксесуарів, плащових тканин, спортивного та туристичного спорядження, спецодягу тощо. Регулярне використання забезпечує відмінний захист від проникнення вологи та бруду.

Переваги Coccine Tourist Water Stop:

1. Універсальний засіб для будь-якого виду шкіри та тканини.

2. Унікальний захист вашого виробу від вологи та бруду.

3. Економна витрата, вміст балончика в середньому вистачає на 3,5 м ² поверхні. Це залежить від методу розпилення та поглинаючої здатності матеріалу.

4. Засіб повністю прозорий.

5. Поверхня виробу залишається повітропроникною.

6. Виготовлено з італійської сировини за італійською рецептурою.

Спосіб застосування: перед розпиленням очистити і висушити поверхню виробу, що обробляється, спробувати на непомітній ділянці (у разі надмірного використання засобу може виникнути світлий наліт, який можна видалити губкою або тканиною), рівномірно розпорошити на поверхню з відстані 25 см, тримаючи балончик вертикально, дати повністю висохнути. Максимальний час висихання 15 хв.

Основні характеристики:

Виробник: Coccine

Країна виробник: Польща

Тип засобу: просочення-аерозоль

Матеріал взуття: всі види шкіри, крім лаку та наплаку.

Колір: безбарвний

Водовідштовхувальні властивості: є

Об'єм: 400мл

Водовідштовхувальний спрей Coccine TOURIST WATER STOP 400мл

  • Код товара: Водовідштовхувальний спрей Coccine TOURIST WATER STOP 400мл
  • Доступность: На складе
  • 280 грн.